31 stycznia, 2020

Kredyty

Kredyt na instalację fotowoltaiczną

Rozwój rynku instalacji  fotowoltaicznych w Polsce spowodował, że wokół niego zbudowało się wiele produktów towarzyszących. Jednym z pierwszych sektorów, który docenił potencjał instalacji fotowoltaicznych w Polsce był oczywiście sektor bankowy.

W tej chwili zdecydowana większość największych banków oferuje możliwość udzielenia dedykowanego kredytu na instalacje fotowoltaiczne. Podstawowe kryteria jakimi powinniśmy kierować się przy wyborze banku, od którego będziemy chcieli uzyskać kredyt na  instalację fotowoltaiczną nie różnią się od kryteriów jakie są stosowane w przypadku innych produktów finansowych, chodzi przede wszystkim  o podstawowe parametry krestytu.

Poniżej  w załączeniu dla Państwa tabela z  przybliżonymi i orientacyjnymi parametrami, które faktycznie nie są  i stanowią oferty handlowej tych banków. W przypadku Państwa decyzji kredytowej należy skontaktować się z wybranym bankiem w celu uzyskania wiążącej oferty z rzeczywistymi parametrami kredytu określającego kwotę , czas spłaty , poziom oprocentowanie etc.