18 stycznia, 2020

O Nas

PGEO Sp.z o.o. jest jedną z najbardziej doświadczonych firm działających w branży „Odnawialnych Źródeł Energii” w kraju. Firma od początku swojej działalności zajmowała się integracją środowiska instalacyjnego oraz propagowaniem idei energetyki odnawialnej – stąd łatwo kojarząca się nazwa a zarazem hasło „Polska Energia Odnawialna”.

Faktem jest, że dobrze dopasowana, „Elektrownia fotowoltaiczna”, która wytwarza na Państwa potrzeby energię elektryczną może zdecydowanie zmniejszyć emisję dwutlenku węgla do środowiska z jednoczesnym wymiernym zwiększeniem Państwa korzyści finansowych.

Przykład: produkcja energii z „Elektrowni fotowoltaicznej”na poziomie 1000 kWh prądu rocznie to dla środowiska około 0,9 tony mniej dwutlenku węgla rocznie, a dla użytkownika dodatkowy zysk około 700 zł dzięki niższemu rachunkowi.

Nasz Firma specjalizuje się w realizacji „Elektrowni fotowoltaicznych” dla przedsiębiorstw, gospodarstw rolnych oraz osób prywatnych wykonanych w formie instalacji naziemnej lub na dachu budynku ( mieszkalnego, gospodarczego, wiat parkingowych, altan etc), które można między sobą łączyć w większe instalacje dzięki czemu sprawdzają się doskonale w różnorodnych miejscach. (szczegóły na pozostałych stronach)

PGEO Sp.zo.o. to rzetelność połączona z gwarancją bezpieczeństwa, doświadczenia i konsekwencji w działaniu przy wsparciu najwyższej klasy profesjonalistów . Nasi eksperci i specjaliści z branży instalacji fotowoltaicznych oferują optymalne i długoterminowe rozwiązania, które zapewniają Państwu satysfakcję w zakresie:

Mniejsze rachunki za prąd -Urządzenia korzystają z energii, którą wytworzyła Elektrownia fotowoltaiczna, znacząco redukowane opłaty za energię.
Podniesienie wartości nieruchomości -Elektrownia fotowoltaiczna zwiększają wartość i konkurencyjność nieruchomości na rynku wtórnym.
Niezależność od zmian cen – optymalnie dobrana Elektrownia fotowoltaiczna ochroni przed potencjalnymi podwyżkami cen energii elektrycznej.
Niewyczerpalne źródło energii – słońce to niewyczerpalne źródło darmowej i ekologicznej energii. Polska znajduje się w dobrej strefie nasłonecznienia.
Ochrona środowiska – eksploatacja nie powoduje emisji dwutlenku węgla i innych szkodliwych dla zdrowia substancji.
Energia dla pokoleń – Inwestycja w Elektrownię fotowoltaiczną zabezpiecza na blisko 30 lat w stabilne i darmowe źródło energii.
Bezobsługowość – Produkcja energii w elektrowni, jak i jej przesył odbywa się w sposób automatyczny.

Tym samym dzięki wykonanej przez PGEO Sp.zo.o. Elektrowni fotowoltaicznej otrzymają Państwo pakiet korzyści w postaci: taniej i ekologicznej energii połączonej z pełną niezależnością energetyczną wraz z nowoczesną bezobsługową technologią, która wykorzystuje najwyższej jakości komponenty spełniające wszelkie niezbędne wymagania w zakresie certyfikacji, dopuszczeń i norm PN-EN.